Justin TV Nasıl Kullanılır?

Maç severler için canlı maç izleme imkânı sunan Justin TV, aktif kullanılabilen bir platformdur. Bu platform sayesinde yurtdışı ya da yurt içi karşılaşmaları kesintisiz olarak izlenebilir. Bunun dışında kullanıcılar karşılaşma sırasında sohbetlere de katılım sağlayabilirler. Sohbet içerikleri genellikle maçlarla alakalıdır. Sohbet edilebilmesi için kullanıcı adı olması yeterlidir. Bu şekilde isteyen herkes katılım sağlayabilir.

Justin TV Ücretli Mi?

Canlı maç izleme konusunda hizmet sağlayan çok fazla site vardır. Fakat bu sitelerin verdikleri hizmetler, kullanıcıların sorun yaşamasına neden olabilir. Sitelerin sık sık kesilmesi, takılması gibi çok fazla sorunla karşılaşılabilir. Bu sorunlar kullanıcılar için can sıkıcı olabilir. Justin TV kullanıcıları ise, kesinti olmadan ya da donma yaşanmadan karşılaşmaları izleme şansına sahiptirler. Justin TV’nin en güzel yönlerinden birisi de ücretsiz olarak hizmet sağlamasıdır. Kullanıcılar canlı maç izleme keyifleri için ücret ödemek zorunda kalmazlar. Böylece çok fazla ligin karşılaşmasını izleyebilmek için şans elde edilebilir.

Justin TV’yi Kimler Kullanabilir?

Justin TV avantaj ve hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin siteye üye olması yeterlidir. Siteye üye olabilmek için yapılması gereken oldukça basittir. Siteyi ziyaret edenler üye olma işlemlerini tamamladıktan sonra Justin TV hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirler.

Justin TV Nasıl Üye Olunur?

Justin TV üyesi olmak isteyenlerin yapması gerekenler son derece basittir. Üye olunmak istenmesinin temel nedenlerinden birisi, canlı maç yayınları sırasında panelde sohbet edilebilmesidir. Justin TV sohbet panelinde konuşmak isteyenlerin yapması gerekenler şunlardır;

  • Sohbet panelinin alt kısmında yer alan sohbete üye olan butonuna tıklanır.
  • Kullanıcı adı ve şifre oluşturulur.
  • Bir sonraki karşılaşmalarda panelde konuşabilmek için kullanıcı adı ve şifre bilgisinin girilmesi gerekir. Site kullanıcıları burada merak ettiği konular hakkında diğer kullanıcılardan bilgi alabilirler. Anlık bilgi alışverişi yapılabilmesi açısında site çok kullanışlıdır.

Üye Olmadan Konuşulabilir Mi?

Justin TV üyesi olanlar sitenin sağladığı hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirler. Kişiler üye olduktan sonra paneldeki sohbete dâhil olabilirler. Fakat sohbet esnasında atılacak olan linklere dikkat edilmelidir. Bu linkler telif hakkı konusunda sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Bunun yanı sıra Justin TV kullanıcıları panelde küfür ya da hakaret içerikli de konuşmamalıdır. Panel üzerinde para göndermeyle alakalı konular çok fazla konuşulur. Bir başka kişiye bu şekilde para göndermek tehlikeli olabilir. Bunun için mutlaka uzak durulmalıdır.

Canlı Maç Yayını Yasal Mı?

Justin TV yayınlarını izlemek yasaldır. Sitede çok fazla ligin maçlarını izleyebilmek mümkündür. Kullanıcıların yapması gereken siteye girerek listeyi incelemektir. Sitede çok fazla karşılaşma vardır. Bu karşılaşmalar ayrı saatlerde yayınlanırlar. Kullanıcılar kendi izlemek istedikleri karşılaşmaları belirleyerek izlemeye devam edebilirler. Ayrıca üyeler basketbol karşılaşmalarını da yakından takip edebilirler.

Sohbet esnasında fotoğraf ya da emoji de gönderilebilir. Kamera simgesi fotoğraf göndermeyi, emoji simgeleri ise, emoji gönderebilmeyi sağlar. Kullanıcılar bu şekilde diğer kişilerle çok daha renkli sohbetlere girebilirler. Canlı maç yayını esnasında kullanıcıların yorumları çok önemli hale gelebilir. Bu nedenle internet bağlantısının sorunsuz olması çok önemlidir. Panelin anlık olarak takip edilebilmesi için yenile işlemi yapılmalı ve o şekilde kullanılmaya devam edilmelidir.